Alutaguse Vallavalitsuse hallatavad asutused
Koolid

Iisaku Gümnaasium

Põhimäärus

Tartu mnt 62, 41101 Iisaku

Registrikood: 75013670

Direktor: Anneli Bogens

iisaku@iisaku.edu.ee

Telefon: 339 3556

Koduleht

Mäetaguse  Põhikool

Põhimäärus

 

Kooli 6, 41301 Mäetaguse

Registrikood: 75024685

Direktor: Veera Sibrik

kool@maetaguse.edu.ee

Telefon: 336 6990

Koduleht

Tudulinna Põhikool

Põhimäärus

Kooli 4, 42202 Tudulinna

Registrikood: 75004228

Direktor: Marika Valter

tudulinnapk@hot.ee

Telefon: 339 7265

Koduleht

Illuka Kool

Põhimäärus

Illuka küla, 41204 Ida- Virumaa

Registrikood: 75024923

Direktori kohusetäitja: Anneli Bogens

sekretar@illukakool.ee

Telefon: +372 332 3652

Koduleht

 

Huvikoolid

Iisaku Kunstide Kool

Põhimäärus

Tartu mnt 62, 41101 Iisaku

Registrikood: 75013693

Direktor: Pille Nagel

kunstidekool@alutagusevald.ee

Telefon: 33 93 002

Koduleht

 

Lasteaiad     

Iisaku Lasteaed Kurekell

Põhimäärus

Tartu mnt 56, 41101 Iisaku

Registrikood: 75013701

Direktor: Liina Pärnpuu

iisaku.lasteaed@iisaku.ee

Telefon: 33 66 942

Koduleht

Mäetaguse Lasteaed Tõruke

Põhimäärus

Tamme 6, 41301 Mäetaguse

Registrikood: 75005050

Direktor: Siiri Pakkas

maetaguse.lasteaed@maetaguse.ee

Telefon: 336 6940

Koduleht

Illuka Kool

Põhimäärus

Illuka küla, 41204 Ida- Virumaa

Direktor: Sirje Maala

lasteaed@illukakool.ee

Koduleht

Tudulinna Lasteaed      Tudulinnud

Põhimäärus

Kooli 3, Tudulinna alevik, 42202 Ida- Virumaa

Registrikood: 75004263

Direktor: Ave Lohu

tudulinna.la@alutagusevald.ee

Telefon: 339 7256; 56493120

Koduleht

 

Alutaguse Huvikeskus  

Põhimäärus

(Mäetaguse Rahvamaja, Kiikla Rahvamaja, Pagari Seltsimaja, Tudulinna Rahvamaja, Kurtna Raamatukogu, Mäetaguse Raamatukogu, Kiikla Raamatukogu, Pagari Raamatukogu, Alajõe Raamatukogu, Kurtna Noortekeskus)     

Kooli 21, Mäetaguse alevik, 41301 Ida- Virumaa

Registrikood: 75035476

Juhataja: Kärolin Kruut

Telefon: 336 6963

 

Raamatukogud       

Iisaku Raamatukogu

Põhimäärus

Tartu mnt 62, 41101 Iisaku

Registrikood: 75013718

Juhataja: Hille Väljaotsa

raamatukogu@iisaku.ee

Telefon: 339 3923

Tudulinna Raamatukogu

Põhimäärus

Pargi 2, Tudulinna alevik, 42202 Ida- Virumaa

Registrikood: 75004240

Juhataja: Gerri Lehismets

gerri.lehismets@alutagusevald.ee

Telefon: 337 9740

Oonurme laenutuspunkt

Oonurme küla, 42202 Tudulinna

 

Rahvamajad

Iisaku Rahvamaja

Põhimäärus

Tartu mnt 22, 41101 Iisaku

Registrikood: 75013724

Juhataja: Merle Pikhoff

merle.pikhoff@gmail.com

Telefon: 339 3593

Alajõe Rahvamaja

Kooli 17, 41001 Alajõe

 

Spordikeskused 

Iisaku Spordikeskus

Põhimäärus

Tartu mnt 62, 41101 Iisaku

Registrikood: 75038919

Juhataja: Taavi Toomel

taavitoomel@hotmail.com 

Koduleht