KIK avas keskkonnaprogrammi taotlusvooru

Anname teada, et avasime täna, 12. veebruaril keskkonnaprogrammi taotlusvooru, mille tähtaeg on 16. märts 2020. Toetust saab taotleda kaheksas valdkonnas kindlatele tegevustele, mille kohta leiab täpsemalt infot KIKi kodulehelt:

Projektide esitamine toimub andmesüsteemi KIKAS kaudu. Rahastusotsuse saanud projektid selguvad selle aasta jaanipäevaks.

Taotlusvooru infopäevad toimuvad 18. veebruaril Tartus ja 20. veebruaril Tallinnas. Infopäevale on vajalik eelnev registreerumine KIKi kodulehel.

Keskkonnaprojekte on oodatud esitama nii kohalikud omavalitsused, mittetulundusühingud, sihtasutused, ettevõtjad, ülikoolid, haridusasutused kui ka mitmesugused keskkonnaorganisatsioonid ning füüsilisest isikust ettevõtjad. Samuti oleme tänulikud, kui levitate antud teadet oma kolleegidele ja koostööpartneritele, et info leviks võimalikult paljude huvigruppide seas.

LISAINFO saamiseks leiate KIKi kodulehelt iga programmi juurest paremalt äärest kontaktisikute andmed.

Tervitades

Kati Raudsaar