Kogukonna vanemaealiste digimentori koolitus

Hea kohaliku elu eestvedaja

Esimest korda Eestis on võimalik õppida vanemaealiste digimentori koolitusel. Digioskused on ammu kuulutatud üldoskuseks, nagu seda on nt lugemine ja kirjutamine. Süsteemne lähenemine, kuidas täiskasvanud uut üldoskust omandada saavad, seni puudub. Lahendus peab olema digioskuste õppija jaoks sõna otseses mõttes käeulatuses.
Digimentorite väljaõppel on kaks koolituspäeva veebis, vahepeal kaks nädalat koduseid praktilisi ülesandeid. Koolituse läbinutest saavad eesti kogukondade digimentorite võrgustiku asutajad. Digitaalse kirjaoskuse spetsialistidel ehk digimentoritel on asumites, alevikes ja külades teha tähtis töö ja see töö ei lõpe kunagi. Ootame kõiki huvilisi, sõltumata vanusest. Koolituspäevad veebis 24. septembril ja 8. oktoobril. Osalustasu 60 eurot. Palun jagage!

Koolitus on osa Sotsiaalministeeriumi tellitud Vanemaealiste huvikaitse võimekuse arendamise programmist, mida viib läbi MTÜ Kuldne Liiga koos partneritega.

Lugupidamisega
Tiina Tambaum