Teenistujate kontaktandmed

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtt
vallavanem Tauno Võhmar                              

+372 3366904

+372 5013506                                              

tauno.vohmar@alutagusevald.ee               Kokkuleppel                                      

 

andmekaitsespetsialist

 

 

Tairi Hütt

 

 

+372 3366902 

   

 

tairi.hytt@alutagusevald.ee

 

 
Majandus- ja arenguteenistus        
abivallavanem Oleg Kuznetsov +372 53409362 oleg.kuznetsov@alutagusevald.ee                                         
majandusjuht Rein Merirand

+372 3366926

+372 59151143

rein.merirand@alutagusevald.ee  
geoinfo- ja planeerimisspetsialist Ametikoht täitmata      
maakorraldaja Sirje Allikmaa +372 3366909 sirje.allikmaa@alutagusevald.ee  
arendusspetsialist Piret Anvelt +372 3366923 piret.anvelt@alutagusevald.ee  
keskkonnaspetsialist Martin Miller

+372 3366916

+372 53064462

martin.miller@alutagusevald.ee  
järelevalvespetsialist Aare Lehtpuu

+372 3366915

+372 58605666

aare.lehtpuu@alutagusevald.ee  
ehitusspetsialist Ametikoht täitmata      
autojuht Meelis Tinno +372 5093737    
Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalteenistus        
abivallavanem Kairi Soomer

+372 3366911

+372 58552996

kairi.soomer@alutagusevald.ee Kokkuleppel 
sotsiaaltöötaja Evi Kruzman

 +372 3366917

+372 57872775

evi.kruzman@alutagusevald.ee Vastavalt piirkondade vastuvõtuaegadele
sotsiaaltöötaja Aita Murdsalu

+372 3366921

+372 58144909

aita.murdsalu@alutagusevald.ee

Vastavalt Mäetaguse ja Illuka piirkondade vastuvõtuaegadele

sotsiaaltöötaja Heli Šmigelskene

+372 3366912

+372 56638765

heli.smigelskene@alutagusevald.ee

Vastavalt Tudulinna ja Iisaku piirkondade vastuvõtuaegadele 

sotsiaaltöötja Inna Zahhalina

+372 3366914

+372 55553486

inna.zahhalina@alutagusevald.ee

Vastavalt Alajõe ja Iisaku piirkondade vastuvõtuaegadele

sotsiaaltöötaja Ametikoht täitmata      
lastekaitsespetsialist Julia Lehtla

+372 33 66 913

+372 51925475

julia.lehtla@alutagusevald.ee

Iisaku, Tudulinna, Alajõe piirkond vastuvõtt Iisakus 

Õppepuhkusel

21.05-25.05

Asendavad Kairi Soomer, Evi Kruzman

lastekaitsespetsialist Zlata Hollat +372 3366920 zlata.hollat@alutagusevald.ee Vastavalt Mäetaguse ja Illuka piirkondade vastuvõtuaegadele
registritöötaja Heidi Kruut

+372 3366900

+372 5280514

heidi.kruut@alutagusevald.ee

E, T, K, N, R Mäetaguse

kell 9:00- 12:00

13:00- 16:00  

Finantsteenistus        
finantsjuht Luule Salla +372 3366905 luule.salla@alutagusevald.ee  
pearaamatupidaja Merike Sillat +372 3366906 merike.sillat@alutagusevald.ee  
raamatupidaja Aita Saarmets

+372 3366908

+372 53060283

aita.saarmets@alutagusevald.ee  
raamatupidaja Maike Altoja            

+372 3366907

+372 56794277

maike.altoja@alutagusevald.ee  
Kantselei        
vallasekretär Lehti Targijainen          

+372 3366903

+372 53055229

lehti.targijainen@alutagusevald.ee

E, T, K Iisaku

kell 9:00- 12:00;

13:00- 16:00

N, R Mäetaguse

kell 9:00- 12:00;

13:00- 16:00

vallasekretäri abi

Lia Teeväli

+372 3366910 lia.teevali@alutagusevald.ee

E, T, K, N, R Iisaku

kell 9:00- 12:00;

13:00- 16:00                           

sekretär-registripidaja

 

Katrin Junolainen 

             

 

+372 3366901

 

katrin.junolainen@alutagusevald.ee

E, T, K, N, R Iisaku

kell 9:00- 12:00;

13:00- 16:00                                    

infotehnoloog Jaanus Altoja

+372 3366919

+372 58863700

jaanus.altoja@alutagusevald.ee Kokkuleppel

 

Kantselei

Для совершения этого действия Вы должны быть залогинены!

Vallavalitsuse teenistuskohtade struktuur

 

 

 

Alutaguse Vallavalitsuse (ametiasutuse) teenistuskohtade struktuur on kinnitatud Alutaguse Vallavolikogu 30.11.2017 otsusega nr 28.