Pakendikoti teenusest Alutaguse vallas

Eramajade elanikel Eredal, Apandikul, Kiiklas, Ratvas, Mäetaguse külas, Mäetaguse alevikus, Pagari külas, Arukülas, Atsalamas, Rajakülas, Uhel, Väike-Pungerjal, Jõugal, Koldamäel ja Iisaku alevikus on võimalik liituda pakendikoti teenusega.

Pakendikotton 150 l kollane kott, kuhu kogutakse puhtad metall-, plast, paber-, kartong-, tetra- ja klaaspakendid (pakendid, mis sobivad pakendikotti: vt pakendikoti sorteerimisjuhendit). Pakendikotti võib koguda ka paberijäätmeid (ajalehed, ajakirjad), kuid need tuleb eelnevalt kinni siduda või eraldi kotiga pakendikotti panna. Paber sorteeritakse eraldi sorteerimisliinil muudest jäätmetest eraldi. Pakendite ja paberijäätmete üleandmiseks tuleb kasutada läbipaistvaid kotte. Mitte mingil juhul ei tohi pakendeid koguda prügikottidesse (musta värvi või muu tume kile, mis on läbipaistmatu)!

Teenuse hind on 2,22 € (hind sisaldab käibemaksu) ühe koti kohta, kusjuures koti maksumus on hinna sees. Teenust hakkab  nimetatud piirkonnas pakkuma Ragn-Sells AS. Siinkohal juhime tähelepanu, et pakendikotti on keelatud panna segaolmejäätmeid. Segaolmejäätmete vedu teostab vastavalt lepingule jätkuvalt Ekovir OÜ.

Pakendikoti teenuse tellimiseks helistada 6 060 439 või kirjutada tellimus@ragnsells.com. Peale lepingu sõlmimist saadetakse esimesel korral pakendikott postiga (postitamise hind on 1.30 €, hind sisaldab käibemaksu). Edaspidi viiakse pakendikott värava tagant ära 1x kuus, iga 28-päeva tagant ja uue koti jätab autojuht postkasti.