Kiire internet Iisakus

Eesti Energia võrguettevõte Enefit Connect on ette valmistanud uue projekti kiire interneti- ja televisioonivõrgu rajamiseks Iisaku piirkonnas. Hetkel kaardistatakse kiire internetiühenduse vajadust pildil näidatud piirkonnas.

Selleks, et täiesti uuel tasemel valguskaabliga ühendus Sinuni jõuaks, anna endast märku, esitades sooviavalduse Eesti Energia kodulehel energia.ee/kiireinternet hiljemalt 26. november.

Ehitustegevustega alustatakse juhul, kui piirkonnast laekub vähemalt 82 sooviavaldust.

Sooviavaldus ei kohusta millekski, ent aitab vastu võtta otsust internetivõrgu ehitamise osas Iisaku piirkonda. Oluline on teada, et ehitustegevusega alustatakse juhul, kui piirkonnast laekub piisav hulk sooviavaldusi.

Iisaku piirkonna ehitust puudutavast otsusest antakse teada hiljemalt 10.12.2021

Enefit kiire internet:

✔️Kuni 1000 Mbit/s kiirusega ühendus.

✔️Võimalik valida erinevate TV ja internetiteenusepakkujate vahel.

✔️Ülikiired üles- ja allalaadimise kiirused.

✔️Ühenduse kvaliteet ei sõltu teistest kasutajatest, ilmast, ega levist.