Uudised ja teated

Peipsimaa parimate tunnustamine 2022

MTÜ Peipsimaa Turism soovib ka sel aastal tunnustada Peipsimaa parimaid tegijaid ja tegusid. Tunnustamise eesmärk on tõsta Peipsimaa kui turismipiirkonna tuntust ja motiveerida piirkonna turismiga seotud ettevõtteid, inimesi ja organisatsioone. Selleks, et märkaksime tunnustamist väärt inimesi ja ettevõtmisi, vajame teie abi. Kandidaate võivad konkursile esitada eraisikud, ettevõtted, omavalitsused ja organisatsioonid. Esitada võib mitu kandidaati.

Sel aastal jagame „Peipsimaa kuldkala" välja neljas kategoorias:

TURISMI ARENDAJA  - tunnustatakse silmapaistvat isikut, organisatsiooni või ettevõtet, kes/mis on oma tegevusega suunanud positiivset tähelepanu Peipsimaale ja kaasa aidanud turismi arengule. Kategooriasse kuuluvad nominendid, kes on aastatel 2021-2022 eriliselt silma paistnud järjepideva arenguga, aidanud kaasa Peipsimaa kui turismipiirkonna tuntusele ja on alati avatud koostööle erinevate osapooltega.

TURISMIOBJEKT – tunnustatakse objekti (majutust, toitlustust, muuseumi, looduslikku vaatamisväärsust, toodet, õpituba vms), mis on viimase aasta jooksul nähtavalt esile tõusnud, arenenud. Kategooriasse kuuluvad nominendid, kes on loonud omanäolise, atraktiivse ning piirkonnale tuntust toonud objekti, toote, teenuse jne aastatel 2021-2022.

TURISMITEGU – tunnustatakse turismitegu, mis on silma paistnud, esile tõusnud ning kaasa aidanud Peipsimaa piirkonna turismi arengule. Näiteks sündmused, koolitused, messid, uued algatused jne. Kategooriasse kuuluvad nominendid, kes on 2021-2022. aastatel eriliselt silma paistnud.

UUSTULNUK – tunnustatakse isikut, organisatsiooni, ettevõtet või sündmust, kes/mis on viimase kahe aasta jooksul Peipsimaal tegevust alustanud või eriliselt silma paistnud ja piirkonnas midagi uudset loonud/pakkunud. Kategooriasse kuuluvad nominendid, kes on tegutsenud aastatel 2021-2022.

Ettepanekuid tunnustamise kohta saab teha siin: https://forms.gle/SkaXLcfZ89YuJzSF7, ajavahemikus 03.11 – 17.11.

Tunnustuse saajad selguvad 01.12 Peipsimaa Arengufoorumil.

 
Lugupidamisega
 
Kadri Kaio
Tegevjuht
MTÜ Peipsimaa Turism
Metsakivi tn 2, Kolkja alevik, 
Peipsiääre vald, Tartu maakond
+372 56681009