Avaliku teabe seaduse § 28 lõike 1 punkti 5 ning punkti 6 alusel avalikustame ametnike ametijuhendid ning haridused
 
  Teenistuskoha nim. Teenistuja Teenistusgrupp Haridus
Otse vallavanemale alluv andmekaitsespetsialist Tairi Hütt tippspetsialist

Bakalaureus, Tallinna Tehnikaülikool, õigusteadus

* perekonnaseisuamentiku tunnistus

Majandus- ja arenguteenistus abivallavanem Oleg Kuznetsov juht

Keskeri, Luua Kõrgem Metsakool,metsamajandus

  majandusjuht Rein Merirand tippspetsialist

Kutsekeskharidus, Tallinna Ehitus- ja Mehhaanika- tehnikum, tööstus- ja tsiviilehitus

  geoinfospetsialist Liina Talistu keskastmespetsialist

Bakalaureus, Eesti  Maaülikool, geodeesia 

  maakorraldaja Sirje Allikmaa keskastmespetsialist

Keskeri, Olustvere ST,  agronoomia

  arendusspetsialist Piret Anvelt keskastmespetsialist

Magister, EPA,  metsamajandus

  keskkonnaspetsialist Martin Miller keskastmespetsialist

Magister, Eesti Maaülikool, maastikuarhitektuur

  järelevalvespetsialist Aare Lehtpuu keskastmespetsialist

Keskeri, K-Järve Polütehnikum, õigus

  ehitisregistrispetsialist Tiiu Puu keskastmespetsialist

Magister, Tartu Riiklik Ülikool, geograafia

  korrakaitsespetsialist  Meelis Tinno keskastmespetsialist

Keskharidus, Iisaku Keskkool

Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalteenistus abivallavanem Kairi Soomer juht

Magister, Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö

  sotsiaaltööjuht Evi Kruzman tippspetsialist

Magister (2x), Tln Pedagoogika Ülikool, sotsiaaltöö; Tallinna Ülikool, riigiteadused

  sotsiaaltöötaja Aita Murdsalu keskastmespetsialist

 

Rakenduslik kõrgharidus, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, sotsiaaltöö

 

  sotsiaaltöötaja Heli Šmigelskene keskastmespetsialist

Kutsekeskharidus, Väimela NST, veterinaaria

  sotsiaaltöötaja Inna Zahhalina keskastmespetsialist

Rakenduskõrgharidus, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, sotsiaaltöö

  registritöötaja Heidi Kruut keskastmespetsialist

Keskeri, Tallinna 2.TK, sideoperaator; Mainori Majanduskool, ärijuhtimine;

* perekonnaseisuametniku tunnistus

  spordispetsialist  Timo Juursalu keskastmespetsialist

Üldkeskharidus, Audentese Spordigümnaasium

 

 

lastekaitsetöötaja

 

Julia Lehtla

 

keskastmespetsialist

 

Keskharidus, Iisaku Keskkool

  lastekaitsetöötaja Zlata Hollat keskastmespetsialist

Rakenduslik kõrgharidus, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, sotsiaaltöö 

Finantsteenistus finantsjuht Luule Salla juht Üldkeskharidus, Nõo KK
Töölepinguline pearaamatupidaja Merike Sillat tippspetsialist  
Töölepinguline raamatupidaja Aita Saarmets keskastmespetsialist  
Töölepinguline raamatupidaja Maike Altoja keskastmespetsialist  
Kantselei vallasekretär Lehti Targijainen juht

Magister, Sotsiaalteaduste Erakõrgkool Veritas, õigusteadus; Eesti Haldusjuhtimise Instituut, vallasekretäri kutse

  vallasekretäri abi Lia Teeväli tippspetsialist

Magister, EPA, ökonoomika ja organiseerimine; Eesti Haldusjuhtimise Instituut, vallasekretäri kutse

perekonnaseisuamentiku tunnistus

  sekretär-registripidaja Katrin Junolainen

keskastmespetsialist

Kutseharidus keskhariduse baasil, Olustvere Teenindus -ja Maamajanduskool, sekretäritöö 

* perekonnaseisuametniku tunnistus

Töölepinguline IT spetsialist  Jaanus Altoja tippspetsialist  
Töölepinguline hariduse infotehnoloog Priit Kihlefeldt keskastmespetsialist