Puhkused

Alutaguse Vallavalitsuse teenistujate puhkuste ajakava 

Nimi

Ametinimetus

Puhkuseperioodi algus ja lõpp

 

Sirje Allikmaa

 

Maakorraldusspetsialist

09.05.2022- 22.05.2022

11.07.2022- 31.07.2022

 

Jaanus Altoja

 

IT juht

 

15.03.2022- 21.03.2022

19.07.2022- 27.09.2022

12.09.2022- 30.09.2022

Maike Altoja

Raamatupidaja

 

20.06.2022- 30.06.2022

19.07.2022- 27.07.2022

14.09.2022- 30.09.2022

 

 

Piret Anvelt

 

 

Arendusspetsialist

25.04.2022- 02.05.2022

23.05.2022- 29.05.2022

11.07.2022- 24.07.2022

22.08.2022- 28.08.2022

 

Zlata Hollat

 

Lastekaitsetöötaja

 

25.04.2022- 28.04.2022

 

 

 

 

Kairi Hõbemeri

 

Abivallavanem

 

17.08.2021- 31.08.2021

18.10.2021- 07.11.2021

 

 

Tairi Hütt

 

Õigus- ja andmekaitsespetsialist

16.05.2022- 29.05.2022

18.07.2022- 07.08.2022

 

Katrin Junolainen

 

Teabespetsialist

 

28.06.2022- 17.07.2022

09.08.2022- 18.08.2022

Timo Juursalu

Spordispetsialist

 

31.01.2022- 18.02.2022

13.04.2022- 20.04.2022

 

Priit Kihlefeldt

 

Hariduse infotehnoloog

 

16.05.2022- 22.05.2022

06.06.2022- 19.06.2022

04.07.2022- 10.07.2022

 

 

Evi Kruzman

 

Sotsiaaltööjuht

 

27.04.2022- 11.05.2022

 

 

 

 

Heidi Kruut

 

 

Registritöötaja

16.03.2022- 22.03.2022

05.05.2022- 11.05.2022

 

 

Aivar Oja

 

Vallavaraspetsialist

 

 

08.08.2022- 31.08.2022

 

 

Julia Lehtla

 

Lastekaitsetöötaja

 

24.05.2021- 30.05.2021

21.06.2021- 04.07.2021

02.08.2021- 15.08.2021

 

 

Aare Lehtpuu

 

Teede- ja transpordispetsialist

 

25.04.2022- 02.05.2022

01.06.2022- 09.06.2022

18.07.2022- 24.07.2022

01.08.2022- 14.08.2022

 

 

Rein Merirand

 

Ehitusjuht

 

 

12.07.2021- 15.08.2021

 

 

Martin Miller

 

Keskkonnaspetsialist

 

04.04.2022- 10.04.2022

04.07.2022- 22.07.2022

19.12.2022- 25.12.2022

 

Aita Murdsalu

 

Sotsiaaltöötaja

28.03.2022- 31.03.2022

Ingrid Part

Logopeed

 

01.07.2021- 19.08.2021

 

 

Eve Aia

 

Ehitusspetsialist

20.06.2022- 05.07.2022

29.08.2022- 18.09.2022

Kalle Raidma

Infotehnoloog

 

18.04.2022- 01.05.2022

11.07.2022- 18.07.2022

22.08.2022- 04.09.2022

 

 

Kalev Riivik

 

Infotehnoloog

 

27.06.2022- 22.07.2022

19.12.2022- 30.12.2022

 

Luule Salla

 

Finantsjuht

 

25.04.2022- 01.05.2022

13.06.2022- 06.07.2022

01.08.2022- 07.08.2022

 

Merike Sillat

 

Pearaamatupidaja

 

18.07.2022- 31.07.2022

15.08.2022- 29.08.2022

19.09.2022- 25.09.2022

 

Heli Šmigelskene

Sotsiaaltöötaja

 

11.04.2022- 24.04.2022

 

 

 

Inna Zahhalina

 

Sotsiaaltöötaja

 

12.07.2021- 21.07.2021

16.08.2021- 30.08.2021

20.09.2021- 03.10.2021

 

 

 

Liina Talistu

 

 

Geoinfospetsialist

 

29.03.2022- 13.04.2022

27.06.2022- 10.07.2022

05.09.2022- 11.09.2022

 

 

Lehti Targijainen

 

Vallasekretär

 

18.04.2022- 24.04.2022

20.06.2022- 03.07.2022

15.08.2022- 28.08.2022

19.12.2022- 28.12.2022

Meelis Tinno

Korrakaitsespetsialist

 

12.05.2022- 29.05.2022

12.09.2022- 28.09.2022

Tauno Võhmar

Vallavanem             

           

28.07.2021- 17.08.2021