Valla osalusega ettevõtted

Mehntack OÜ

Kontakt: Pargi 1, Mäetaguse, 41301 Ida- Virumaa

Registrikood: 11192119

Telefon: +372 333 1150

http://moisahotell.ee/

Mehntack OÜ põhikiri

Juhatuse liige: Terje Rattur e-post: terje@moisahotell.ee

Nõukogu liikmed:

Marek Peet

Paul Kesküla e-post: paul.keskyla@alutagusevald.ee

Taavi Vogt e-post: taavi.vogt@alutagusevald.ee

***************************************************************************************************************

SA Alutaguse Hoolekeskus

Kontakt: Kooli 25, Mäetaguse alevik, Ida-Virumaa 41301

Registrikood: 90003918

Telefon: +372 53 419 221

http://www.hoolekeskus.ee/

SA Alutaguse Hoolekeskuse põhikiri

Juhatuse liige: Kristiina Ets

Nõukogu liikmed:

Kairi Hõbemeri e-post: kairi.hobemeri@alutagusevald.ee

Evi Kruzman e-post: evi.kruzman@alutagusevald.ee

Veljo Kingsep

***************************************************************************************************************

Mäetaguse Arengufond SA

Kontakt: Pargi mü, Mäetaguse alevik, Mäetaguse vald, Ida-Viru maakond, 41301

Registrikood: 90010999

Mäetaguse Arengufond SA põhikiri

Juhatuse liige: Tauno Võhmar e-post: tauno.vohmar@alutagusevald.ee

Nõukogu liikmed:

Veljo Kingsep

Aivar Talistu e-post: aivar.talistu@alutagusevald.ee

Margus Kottise

***************************************************************************************************************

Alutaguse Haldus OÜ

Kontakt: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Mäetaguse alevik, Kooli tn 7, 41301

Registrikood: 11001422

Telefon: 336 6930

www.alutagusehaldus.ee

Alutaguse Haldus OÜ põhikiri

Juhatuse liige:

Margus Paalo e-post: margus.paalo@alutagusehaldus.ee

Nõukogu liikmed:

Rein Merirand e-post: rein.merirand@alutagusevald.ee

Oleg Kuznetsov e-post: oleg.kuznetsov@alutagusevald.ee

Alar Nõmm

Madis Arm e-post: madis.arm@alutagusevald.ee

Vladimir Derbuk e-post:vladimir.derbuk@alutagusevald.ee

***************************************************************************************************************

SA Iisaku Kihelkonna Muuseum

Kontakt: Tartu mnt 58, Iisaku alevik, Alutaguse vald, 41101 Ida-Viruma

Registrikood: 90013220

Telefon: 33 93036 / 53448738 / 33 93006

http://www.iisakumuuseum.ee/

SA Iisaku Kihelkonna Muuseumi põhikiri

Juhatuse liige: Mari Oolberg e-post: info@iisakumuuseum.ee

Nõukogu liikmed:

Krista Aru

Heddy Uustal

Paul Kesküla e-post: paul.keskyla@alutagusevald.ee

***************************************************************************************************************

SA Pannjärve Tervisespordikeskus

Kontakt: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Illuka küla, 41204   

Registrikood: 90010261

https://www.alutaguse.com/et/

SA Pannjärve Tervisespordikeskuse põhikiri

Juhatuse liige: Avo Sambla e-post: puhkekeskus@alutaguse.com

Nõukogu liikmed:

Oleg Kuznetsov e-post: oleg.kuznetsov@alutagusevald.ee

Alar Arukuusk

Tiit Pekk

***************************************************************************************************************

SA Illuka Arengufond

Kontakt: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Illuka küla, Valla, 41204

Registrikood: 90013839

SA Illuka Arengufondi põhikiri

Juhatuse liige: Tairi Hütt e-post: tairi.hytt@alutagusevald.ee

Nõukogu liikmed:

Oleg Kuznetsov e-post: oleg.kuznetsov@alutagusevald.ee

Kristo Kesler

Paul Kesküla e-post: paul.keskyla@alutagusevald.ee

Tarmo Kollo

Timo Juursalu e-post: timo.juursalu@alutagusevald.ee

***************************************************************************************************************

Sihtasutus Alutagusemaa

Kontakt: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Kauksi küla, Rannapromenaadi, 41008

Registrikood: 90015270

Sihtasutus Alutagusemaa põhikiri

Juhatuse liige: Signe Roost e-post: signe.roost@alutagusemaa.ee

Nõukogu liikmed:

***************************************************************************************************************

MTÜ Ida- Virumaa Omavalitsuste Liit 

MTÜ Peipsi- Alutaguse Koostöökoda 

MTÜ Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu