Puhkused 2021

Alutaguse Vallavalitsuse teenistujate puhkuste ajakava 2021. aastaks

Nimi

Ametinimetus

Puhkuseperioodi algus ja lõpp

 

Sirje Allikmaa

 

Maakorraldaja

 

26.04.2021- 10.05.2021

21.06.2021- 29.06.2021

05.08.2021- 18.08.2021

 

 

Jaanus Altoja

 

IT juht

 

15.03.2021- 28.03.2021

16.08.2021- 06.09.2021

 

 

 

Maike Altoja

 

 

 

Raamatupidaja

19.07.2021- 01.08.2021

16.08.2021- 30.08.2021

25.10.2021- 31.10.2021

 

 

Piret Anvelt

 

 

 

Arendusspetsialist

26.04.2021- 02.05.2021

14.06.2021- 20.06.2021

12.07.2021- 25.07.2021

16.08.2021- 29.08.2021

 

Zlata Hollat

 

Lastekaitsetöötaja

14.06.2021- 20.06.2021

(asendab Julia Lehtla)

12.07.2021- 01.08.2021

(asendavad Julia Lehtla ja Evi Kruzman)

19.10.2021- 25.10.2021

 

Kairi Hõbemeri

 

Abivallavanem

 

17.08.2021- 31.08.2021

18.10.2021- 07.11.2021

 

 

Tairi Hütt

 

Vallavara- ja andmekaitsespetsialist

12.07.2021- 15.08.2021

 

Katrin Junolainen

 

Sekretär-registripidaja

 

03.05.2021- 09.05.2021

14.06.2021- 22.06.2021

(asendab Heidi Kruut)

05.07.2021- 18.07.2021

(asendab Heidi Kruut)

09.08.2021- 19.08.2021

21.12.2021- 23.12.2021

 

Timo Juursalu

Spordispetsialist

 

22.02.2021- 08.03.2021

12.07.2021- 18.07.2021

22.11.2021- 05.12.2021

 

 

Priit Kihlefeldt

 

Hariduse infotehnoloog

 

19.04.2021- 03.05.2021

17.05.2021- 31.05.2021

06.09.2021- 12.09.2021

 

 

Evi Kruzman

 

Sotsiaaltööjuht

 

12.04.2021- 25.04.2021

11.05.2021- 24.05.2021

14.06.2021- 20.06.2021

(asendab Kairi Hõbemeri)

 

 

Heidi Kruut

 

 

Registritöötaja

05.04.2021- 14.04.2021

09.08.2021- 31.08.2021

 

Oleg Kuznetsov

 

Abivallavanem

 

19.04.2021- 03.05.2021

16.08.2021- 06.09.2021

 

 

Julia Lehtla

 

Lastekaitsetöötaja

 

24.05.2021- 30.05.2021

21.06.2021- 04.07.2021

(asendavad Kairi Hõbemeri ja Evi Kruzman)

02.08.2021- 15.08.2021

 

 

Aare Lehtpuu

 

Järelevalvespetsialist

 

26.04.2021- 03.05.2021

28.06.2021- 11.07.2021

09.08.2021- 23.08.2021

 

 

Rein Merirand

 

Majandusjuht

 

12.07.2021- 15.08.2021

 

Martin Miller

 

Keskkonnaspetsialist

 

05.07.2021- 11.07.2021

 

Aita Murdsalu

 

 

Sotsiaaltöötaja

01.06.2021- 22.06.2021

(asendab Kersti Vihman)

26.07.2021- 12.08.2021

Ingrid Part

Logopeed

 

01.07.2021- 19.08.2021

 

 

Eve Kangron

 

Ehitisregistrispetsialist

 

Kalle Raidma

Infotehnoloog

 

03.05.2021- 16.05.2021

02.08.2021- 15.08.2021

04.10.2021- 10.10.2021

 

 

Kalev Riivik

 

Infotehnoloog

 

23.08.2021- 26.09.2021

 

Luule Salla

 

Finantsjuht

 

19.04.2021- 25.04.2021

28.06.2021- 11.07.2021

01.11.2021- 14.11.2021

 

Merike Sillat

 

Pearaamatupidaja

 

12.07.2021- 01.08.2021

16.08.2021- 23.08.2021

13.09.2021- 19.09.2021

 

Heli Šmigelskene

Sotsiaaltöötaja

 

14.06.2021- 22.06.2021

(asendab Inna Zahhalina)

29.07.2021- 12.08.2021

(asendab Inna Zahhalina)

18.10.2021- 27.10.2021

 

 

Inna Zahhalina

 

Sotsiaaltöötaja

 

12.07.2021- 21.07.2021

(asendab Heli Šmigelskene)

16.08.2021- 30.08.2021

20.09.2021- 03.10.2021

 

 

 

Liina Talistu

 

 

Geoinfospetsialist

 

29.03.2021- 04.04.2021

09.06.2021- 17.06.2021

19.07.2021- 25.07.2021

14.09.2021- 28.09.2021

 

 

 

 

Lehti Targijainen

 

 

 

Vallasekretär

03.05.2021- 09.05.2021

28.06.2021- 11.07.2021

24.08.2021- 02.09.2021

13.09.2021- 19.09.2021

 

Lia Teeväli

 

Vallasekretäri abi

12.07.2021- 15.08.2021

 

 

Meelis Tinno

 

 

Korrakaitsespetsialist

10.05.2021- 27.05.2021

13.09.2021- 30.09.2021

Kersti Vihmann

Sotsiaaltöötaja

 

05.07.2021- 25.07.2021

(asendab Aita Murdsalu)

13.09.2021- 26.09.2021

27.12.2021- 31.12.2021

 

Tauno Võhmar

 

Vallavanem

 

28.07.2021- 17.08.2021

(asendab Kairi Hõbemeri)