Volikogu esimees: RAIVO RAAP (Eesti Reformierakond)

tel 5212882

raivo.raap@alutagusevald.ee

Volikogu aseesimees: PAUL KESKÜLA (Valimisliit OMA VALD)

paul.keskyla@alutagusevald.ee

Volikogu liikmed:

AARE KARP (Valimisliit Alutaguse heaks)

aare.karp@alutagusevald.ee

PRIIT PALMET (Eesti Reformierakond)

priit.palmet@alutagusevald.ee

SERGEI ASMUS (Eesti Keskerakond)

sergei.asmus@alutagusevald.ee

ANDRES PÄRNPUU (Valimisliit Alutaguse heaks)

tel +37253411609

andres.parnpuu@alutagusevald.ee

AIVAR TALISTU (Eesti Reformierakond)

aivar.talistu@alutagusevald.ee

ANNELY OONE (Valimisliit Alutaguse heaks)

tel 5210802

annely.oone@alutagusevald.ee

AIVO TAMM (Valimisliit OMA VALD)

aivo.tamm@alutagusevald.ee

VLADIMIR DERBUK (Valimisliit Alutaguse heaks)

vladimir.derbuk@alutagusevald.ee

MADIS ARM (Eesti Reformierakond)

madis.arm@alutagusevald.ee

KALLE KUUSIK (Valimisliit OMA VALD)

kalle.kuusik@alutagusevald.ee

ANNES KINGU (Valimisliit Alutaguse heaks)

annes.kingu@alutagusevald.ee

MAREK KULLAMÄGI (Eesti Keskerakond)

marek.kullamagi@alutagusevald.ee

JANNO VOOL (Valimisliit Alutaguse heaks)

janno.vool@alutagusevald.ee

KÄROLIN KRUUT (Valimisliit Alutaguse heaks)

tel 58859979

karolin.kruut@alutagusevald.ee

HELEN RAJAS (Valimisliit OMA VALD)

helen.rajas@alutagusevald.ee

 

KOMISJONID:

Eelarve- ja majanduskomisjon

esimees Raivo Raap

aseesimees  Aivo Tamm

liikmed: Vladimir Derbuk, Luule Salla, Priit Palmet, Sergei Asmus, Aare Karp

Haridus- ja kultuurikomisjon

esimees Annely Oone

aseesimees Priit Palmet

liikmed: Annes Kingu, Kärolin Kruut, Anneli Bogens, Siiri Pakkas, Marek Kullamägi

Revisjonikomisjon

esimees Kalle Kuusik

aseesimees Madis Arm

liige Andres Pärnpuu

Keskkonnakomisjon

esimees Paul Kesküla

aseesimees Aivar Talistu

liikmed: Janno Vool, Marek Kullamägi, Tarmo Kollo, Aare Karp, Anne Nurgamaa

Ajutine sotsiaalkomisjon

esimees Annes Kingu

aseesimees Annely Oone

liikmed: Kristiina Ets, Paul Kesküla, Vello Tohver, Sergei Asmus, Helen Rajas